Відмова від відповідальності
Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства України, Ганна Євпак відмовляється від тих тверджень та гарантій, які можуть мати на увазі подвійні поняття про послуги, що надаються, а також відмовляється від відповідальності в розрізі вмісту сайту, та використання даних, розташованих на ньому.

Ганна Євпак за жодних умов (навіть у разі повідомлення) не несе відповідальності перед якоюсь із сторін за таке:

* усілякі (прямі, непрямі, особливі та непрямі) збитки, які можуть бути завдані шляхом застосування інформації, розміщеної на сайті та отриманої на заході;

* за дані на інших сайтах, що містять гіперпосилання цього сайту;


* поява залежності, зменшення продуктивності, звільнення, зниження трудової активності, відрахування з закладів освіти, призупинення господарську діяльність та інших втрачених выгод;

* Втрата або пошкодження програм або будь-яких інших даних з Вашого комп'ютера, отримання дефектів Вашої системи, придбання комп'ютерних вірусів, системних збоїв; Учасник заходу свідомо згоден з тим, що спірні ситуації, що виникають, будуть вирішені відповідно до норм українського права.

Користувач свідомо погоджується з тим, що закони та норми про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання Сайту через відсутність відплатних послуг.

Ви даєте свою згоду на «Відмову від відповідальності» та введені Правила використовуючи даний Сайт та відвідуючи заходи, а також Ви розумієте повну міру відповідальності, яка може бути покладена на Вас.

Якщо Ви не згодні з цим, негайно залиште сайт і утримайтеся від відвідування заходів. Відвідуючи заходи, роблячи добровільну пожертву, Ви погоджуєтесь з правилами та приймаєте цю Відмову від відповідальності.